Audioieraksta pārrakstīšana CD formātā, videoieraksta pārrakstīšana mpg2 formātā (datora cietajā diskā) + autorings vai videoieraksta pārrakstīšana DVD formātā - tikai par 2,99 Ls!

pic-0 pic-1 pic-2 pic-3 pic-4

Piedāvājuma cena

4.25 €

Izpārdots

Vērtība8.54 €

Atlaide 67%

Ietaupīts 4.29 €

Nopirkti 9

Noteikumi

  1. Atlaiders kuponā ietverts:  60 min. audioieraksta pārrakstīšana CD formātā vai 30 min. videoieraksta pārrakstīšana mpg2 formātā (datora cietajā diskā) + autorings vai 60 min. videoieraksta pārrakstīšana DVD formātā + autorings.
  2. Jūs varat iegādāties līdz 10 kuponiem. Kuponus var summēt.
  3. Piedāvājumā neietilpst skaņas apstrāde ar filtriem (piemēram, skaņas līmeņa palielināšana un trokšņu slāpēšanā).
  4. Piedāvājumā neietilpst pārrakstīšana no sekojošiem video formātiem: S-VHS, Digital-S, Betacam SX un SP, kā arī speciāliem audio pārnēsātājiem - platēm,  minidiskiem (MD) un DAT kasetēm. Šie darbi tiek veikti ar piemaksu uz vietas - 5.00Ls/stundā.
  5. Šī kupona atlaide nesummējas ar citam akcijām.
  6. Kuponu var izmantot Rīgā, Tallinas ielā 75. Darba dienās: no 10:00 līdz 17:00.
  7. Kupons darbojas jau ŠODIEN un līdz 2013. gada 30. septembrim.   

Apraksts

Vai arī tavas dzīves svarīgāko un jautrāko brīžu videokadri un kādreiz mīļa mūzika ir "iesprostoti" novecojuša formāta kasetēs? Vai zināji, ka šīs kasetes vari pārrakstīt uz diskiem vai arī formātā, kas ļaus tavus failus uzglabāt datorā?
 
Izmanto šo piedāvājumu, lai to paveiktu daudz lētāk!
 
Kupons nodrošina vienu no zemāk minētajiem pakalpojumiem pēc Tavas izvēles:
 
1) 60 min audioieraksta pārrakstīšana CD formātā;
2) 30min videoieraksta pārrakstīšana mpg2 formātā (datora cietajā diskā) + autorings;
3) 60 min videoieraksta pārrakstīšana DVD formātā + autorings.
 
Uz DVD diska iespējams pārrakstīt jebkuru standarta videokaseti (VHS), miniDV un Video8, Hi8, Digital8, HDD video kameru un atmiņas karšu ierakstus. Formātu miniDV HD iespējams pārrakstīt tikai tad, ja ieraksts tiek nogādāts darbu veicējam kopā ar videokameru.
Video piedāvājumā ietilpst videomateriāla pārrakstīšana + autoringa opcija (montāža, tematiskās izvēlnes pa nosaukumiem, materiāla dalīšana pēc notikumiem).
Iesniegšana un saņemšana: Rīgā, Tallinas ielā 75.
Pasūtījuma izpildes laiks: 1 nedēļa.
Videomateriāla pārrakstīšana DVD vai mpg2 formātā:
 
Pārrakstīt uz DVD disku iespējams jebkuru PAL formātā videokaseti - VHS, VHS-C, miniDV, Video8, Hi8, Digital8, kā arī no HDD video kameras.
Digitālais ieraksts tiek veikts tieši tādā pašā veidā un ar tādu pašu izšķirtspēju kā oriģinālais materiāls videokasetē. Autorings: montāža, tematiskā izvēlne pēc nosaukuma, materiāla sadalīšana pēc notikumiem.
 
Audiomateriāla pārrakstīšana CD formātā: audiomateriāla pārrakstīšanu iespējams veikt no magnētiskajām kasetēm un lentām. Pārrakstīšanas process ir ievērojami sarežģītāks par videomateriāla pārrakstīšanu. Audiomateriāls tiek ierakstīts datorā, sadalīts pa dziesmām, pēc tam tiek apstrādāts katras dziesmas sākums un beigas. Audiomateriāls tiek ierakstīts CD vienā kopijā, ko klients var lietot pēc saviem ieskatiem. Piedāvājumā neietilpst skaņas apstrāde (māsterings). 

Pievienojies un seko mums!

Atlaiders.lv
Atlaiders.lv
Mazākas cenas lielākām iespējām! Kolektīvās iepirkšanās interneta portāls, kurš piedāvā labākos piedāvājums ar lieliskām atlaidēm!
Kopā sekotāju: 871
liggy Valda SK Ķeizarmežs Gustavs Spole Anna Tereško Korporatīvās Dāvanas Margarita Meip.lv tievaisresnis Rūdolfs bro4evr Roberts EUROCASH1 Dhapeshwar Sahu Ivans Griščuks Disidentists Elīna Lazdiņa Андрей Вавилов Aplikāciju Guru Evita Alksne